Опис

   Датчик DD30х25, або просто «метелик», призначений для приладів Фортуна та Квазар. Як показує досвід, він має оптимальні розміри, які забезпечують гарне розділення і високу чутливість (в грунті на 5 коп СРСР — 28…33 см). Цей датчик добре підходить як для пошуку в чистому полі, де потрібна велика зона захвата; так і в помірно засмічених місцях, де раніше жили люди. Разом з датчиком DD30х25 прилад має гарну дискримінацію  та розділення цілей, навіть тих, що знаходяться близько один від одного. Тому ми вважаємо цей датчик найбільш універсальним і по замовчуванню ним комплектуються всі наші прилади: Тесей, Фортуна та Квазар.

Параметри датчика DD30х25 10 кГц:

— чутливість на 5 коп СРСР в грунті- близько 28…33 см;
— розділення: середній рівень;
— зона захвата: середня — 30 см ;
— частота: 10 кГц;
— вага — 490 грам;

Сумісність датчика DD30х25 10 кГц:

— Квазар АРМ;
— Квазар F3; 
— Фортуна М/М2/М3; 
— Фортуна ПРО/ПРО2;
— Фортуна S

Від стабільності та правильної роботи датчика залежить дуже багато. Але ж який обрати, це залежить від того яким саме пошуком ви збираєтесь займатись. Так, для пошуку в полі потрібен датчик з великою зоною захвата і високою чутливістю. Для пошуку в засмічених місцях — навпаки, потрібен невеликий датчик, який зможе розрізнити окремі цілі. DD30x25 гармонічно поєднує в собі вирішення обох цих завдань.

Датчики виготовлено в майстерні Новий ГОРИЗОНТ. Гарнтія на датчик — 1 рік!

Замовлення

1500 грн

  Відгуки

  1. Геннадій

   Придбав у Вас катушку 30*25 ,для фортуни про 2 від «делавера» і після встановлення зрозумів , яке сміття вони збирають.стара катушка реагувала на траву ,на удари об бур’ян , а коли роса або дощ прилад сходив з розуму . Ваша катушка працює відмінно , ніяких глюків немає , лише одне питання на мілині у воді працюватиме ? Чи краще не ризикувати ?

   Ответить
  2. Кубик

   у меня фортуна м3pl , подойдут ли ваши датчики на него? и какие? хотелось би враёне 25×30 с частотой 10,12 kHz . зарание спасибо…

   Ответить
  3. Ваня Мартинюк

   Доброго вечора, ваші двухчастотні датчики на реле чи транзисторі ? І ціна та сама на дві і одну частоту ? Дякую !

   Ответить
  4. Еагений

   Хочу купить прибор бу вашего производства, говорят датчик 15 кгц , вы такие делаете?

   Ответить

  Залишіть відгук

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *